Wella Professionals Color Fresh Mask Pink 150 ml
Wella Professionals

Wella Professionals Color Fresh Mask Pink 150 ml

Semi-permanentná farbiaca maska na vlasy... Viac
EAN: 3614229718836
Číslo produktu: i595_99350066252
10.74  s DPH
Pôvodne:  17.56 € s DPH
Zľava 39%
Skladom
(2-4 dni)
+
-
Popis produktu
Hodnotenie
Opýtať sa

Maska Color Fresh Mask Pink je ošetrujúcim produktom, ktorý dodáva a obnovuje vašu farebnú tonalitu vlasov, vďaka priamo pôsobiacim pigmentom. Oživte si svoju existujúcu farbu doma, alebo úplne zmeňte vzhľad, počas 10 minút. Následné vymývanie farby prebieha prirodzene, slabnutím intenzity daného odtieňa.

 • Spätné oživenie farby vďaka priamo pôsobiacim pigmentom
 • Výživa a hydratácia vďaka arganovému oleju
 • Stálosť masky až po 6 umytí *
 • Jednoduchá aplikácia vo vašej kúpeľni
 • Ideálne pre farbené-/zosvetľované dĺžky vlasov
 • Odtieň Pink je vhodný pre vopred zosvetlené/melírované vlasy na dodanie sýto ružového odtieňa – hĺbka 8/, 9/ 10/
 • Maska ponúka najlepšie riešenie pre oživenie odtieňa Color Fresh Create High Magenta

* Stálosť a intenzita farebného výsledku závisí od poréznosti vlasu. Maska bude najintenzívnejšia na vopred zosvetlených vlasoch. Vlasy, ktoré zosvetlené nie sú, budú iba ľahko napigmentované a počas 2-3 umývaní sa odtieň z vlasov stratí.

Použitie:

Používajte vždy s ochrannými rukavicami , produkt obsahuje farbivá, ktoré by mohol zafarbiť prsty a lôžka nechtov.

 1. Umyte vlasy Šampónom Color Brilliance alebo Fusion.
 2. Nasaďte si ochranné rukavice.
 3. Naneste do šampónom umytých a uterákom vysušených vlasov.
 4. Naneste najintenzívnejšie na časť vlasov, ktorú chcete napigmentovať. Pokiaľ nanášate na celé zosvetlené dĺžky, nanášajte najskôr k hlave a potom naneste aj do dĺžok a koncov. Pri aplikácii vlasy neustále prečesávajte hrebeňom, aby sa maska rovnomerne vyfarbila v celých dĺžkach.
 5. Nechajte pôsobiť 5-10 minút podľa žiadanej intenzity. Počas doby pôsobenia vlasy prečesávajte hrebeňom.
 6. Veľmi dôkladne vypláchnite masku z vlasov, ak by vo vlasoch zostala, môže zafarbiť oblečenie, uterák, obliečky vankúše!

POZOR:

Pri vysušení vlasov do uteráka zvoľte čierny uterák alebo uterák v rovnakej farbe masky. Pigmenty vo vlasoch ho môžu zafarbiť.

Aby ste predišli prípadnému zafarbeniu, položte večer na vankúš uterák . Prípadné zafarbenie sa prejaví iba po priamej aplikácii, akonáhle sa vlasy raz umyjú, už sa so prípadným zafarbením nestretnete.

Celkové hodnotenie:
0%

Wella Professionals Color Fresh Mask Pink 150 ml

Zadajte prosím svoje meno
Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
Wella Professionals

WELLA byla založena v 19. století německým kadeřníkem Franzem Stoherem. Wella znamená v němčině „vlna“ a stala se synonymem pro vysoce kvalitní produkty v péči o vlasy a stylingové přípravky. Přesné inženýrství a luxusní design dělají z Wella Professionals skutečného inovátora už 130 let od jeho uvedení na trh. S působivou historií není divu, že Wella je stále důvěryhodnou volbou světových odborníků na vlasy a krásu.

Máme pro Vás na skladě širokou škálu produktů vlasové péče Wella Professionals! Cokoli vaše vlasy chtějí, Prozdravevlasy mají! Od šamponů a kondicionérů Wella až po barevné tonery.
Aby jste jednoduše našli ty správné produkty pro Váš typ vlasů, jsou roztřízené do konkrétních kolekcí, kdy každá má své speciální zaměření.

O barvené vlasy může pečovat hned několik kolekcí. Ať už zvolíte kolekci Invigo Color Brilliance nebo ColorMotion+ - oboje pomůžou udržet barvu ve vlasové kutikule, díky čemu barvu ochrání a vlasy budou zářivě lesklé.

Máte vlasy suché, bez objemu nebo snad poničené (ať už chemicky nebo tepelně)? Tyto řady se o to postarají! Zkuste Invigo Nutri-Enrich pro hydrataci, Invigo Volume pro dodání objemu nebo kolekci Fusion pro regeneraci poškozených vlasů.

Wella je skvělý způsob, jak vrátit vašim vlasům lesk a dát vám barvu, po které jste vždy toužili, přímo z pohodlí vašeho domova za dostupnou cenu!

Všetky produkty Wella Professionals
Zľavové akcie
Darčeky k nákupu
Originálny tovar
So zárukou pôvodu
Vzorky zdarma
Ku každej objednávke
Poradňa online
Pre našich zákazníkov
Doprava zdarma
Pri nákupe nad 80 Eur
partners
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.