BaByliss Pro 4Artists Hair Dryer Stellato Digital BAB7500IE
Babyliss Pro

BaByliss Pro 4Artists Hair Dryer Stellato Digital BAB7500IE

Fén na vlasy 2400W... Viac
EAN: 3030050155488
Číslo produktu: i609_BB7500IE
174.28  s DPH
Pôvodne:  214.58 € s DPH
Zľava 19%
Skladom
(2-4 dni)
+
-
Popis produktu
Hodnotenie
Opýtať sa

V spolupráci so značkou Ferrari vznikol tento barberovský fén BaByliss PRO 4rtists Stellato Digital BAB7500IE. Tento fén ponúka nielen kvalitný a výkonný motor s dlhou životnosťou až 10.000 hodín, ale aj Vás zaujme svojou nízkou hmotnosťou - 396 g. Fén je vybavený ergonomickým držadlom na príjemné používanie. Vďaka svojej nízkej hmotnosti a dokonalému vyváženiu je tento prístroj vhodný pre kadernícke salóny.

Je vybavený centrálnym iónovým generátorom s tromi portami, ktorý generuje určité množstvo negatívnych iónov, kedy sa jedná o milióny na 1cm3. Vlasová pokožka je prirodzene nabitá pozitívne. Tradičné vysúšanie ešte toto pozitívne nabitie posilňuje a generuje tak statickú elektrinu, ktorá pôsobí na to, že sa vlasy odlupujú. Povrch vlasov je tak hrubý a vzhľad je tak mdlý. Negatívne ióny, ktoré generuje sušič, neutralizujú toto pozitívne nabitie a odstraňujú statickú elektrinu. Kutikuly vlasov sú potom uzavreté, vlasová pokožka je pružná, leskne sa a ľahko sa rozčesáva. Je tiež preukázané, že iónová technológia funguje ako katalyzátor výrobkov starostlivosti o vlasy a zosilňuje ich účinnosť.

Ide o novú technológiu elektronicky ovládaných motorov. Tieto motory sú opatrené elektronikou, ktorá kontroluje ich rotáciu štvormiliónkrát za sekundu. Vďaka tomu sa tlmí každá rotačná sekvencia, ktorá zapríčiňuje hluk a predchádza sa tak frekvenciám nepríjemným pre ľudský sluch. Fén BAB7500IE má vďaka tomuto motoru dlhú životnosť. Tradičné motory disponujú uhlíkmi, ktorých trením sa uberá na životnosťou. V tomto féne boli nahradené silným magnetickým krúžkom zo vzácnych zemín. Tento fén Babyliss Pro vám zaručí stálosť a maximálnu stabilitu prúdenia vzduchu. Týmto motorom nedochádza k poklesu kapacity ani k poklesu výkonu.

Fén má napájací kábel s ochranou proti zamotaniu, ktorý je dlhý 2,8 ma pútko na zavesenie.

Farba je fialová

Celkové hodnotenie:
0%

BaByliss Pro 4Artists Hair Dryer Stellato Digital BAB7500IE

Zadajte prosím svoje meno
Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
Zľavové akcie
Darčeky k nákupu
Originálny tovar
So zárukou pôvodu
Vzorky zdarma
Ku každej objednávke
Poradňa online
Pre našich zákazníkov
Doprava zdarma
Pri nákupe nad 80 Eur
partners
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.