Wella Professionals SP Volumize Infusion 6x5 ml
System Professional

Wella Professionals SP Volumize Infusion 6x5 ml

Posilňujúce sérum na vlasy... Viac
EAN: 3614229707984
Číslo produktu: i595_81153938
27.87  s DPH
Pôvodne:  30.17 € s DPH
Zľava 8%
Skladem
+
-
Popis produktu
Hodnotenie
Opýtať sa

Infúzia z radu Volumize so schopnosťou hĺbkovo vyživovať a posilňovať štruktúru jemných vlasov. Slúži ako aditívum do akejkoľvek masky alebo emulzie, okrem radu Volumize. Odľahčené zloženie vlasy nezaťažuje a zaručuje ich pružnosť, stabilitu a objem. Ideálny variant pre klientov, ktorí riešia rýchlo plihnúce vlasy, ktoré ľahko strácajú objem a tvar.

  • Infúzia na vlasy bez objemu
  • Najkoncentrovanejší produkt z radu Volumize
  • Aditívum do masiek alebo emulzií
  • Samostatne nepoužiteľné
  • Je vhodná na jemné, rýchlo sa mastiace vlasy

TIP: STAROSTLIVOSŤ O JEMNÉ VLASY

Jemné vlasy majú tendenciu rýchlo strácať objem a pôsobia zľahnutým dojmom. Vďaka správne zvolenej starostlivosti a správnej úprave môžete tomuto javu predísť.

  • Dôležité je vlasy vždy po umytí dôkladne vysušiť uterákom a vyfúkať vlasy fénom do sucha. Fúkaním vysušíte vlasovú pokožku, ktorá nemusí byť pod ťarchou vlhkých vlasov. Vlasová pokožka vydáva teplo + vlhké vlasy na ňu položené = ideálne prostredie na tvorbu baktérií, ktoré môžu spôsobiť lupiny alebo rýchlo sa mastiacu pokožku.
  • Pred fénovaním naneste na vlasy stylingový produkt. Ideálnymi produktmi pre jemné vlasy sú produkty v spreji/pene napr. SP Elegant Shape. Tieto aj ďalšie produkty z radu SP Styling obsahujú aj ochranu pred teplom, takže sa nemusíte báť, že vlasy presušujete.
  • Nefúkajte vlasy v predklone . Fúkajte cez plochú alebo guľatú kefu. Pri fúkaní vlasov v predklone sa na vlasoch ľahko vytvoria uzlíčky a vlasy mechanicky poškodzujete.

Použitie:

Infúziu vždy kombinujte s maskou alebo emulziou iného radu ako je samotná infúzia. 

  • Pokiaľ kombinujete s maskou, naneste 25g masky do misky a pridajte celú alebo ½ infúzie. Naneste na vlhké vlasy a nechajte 10 minút pôsobiť. Potom z vlasov dôkladne vypláchnite vodou.
  • Pokiaľ kombinujete s emulziou, naneste najskôr infúziu na dĺžky vlasov a následne do nich vpracujte emulziu. Nechajte 10 minút pôsobiť. Potom z vlasov dôkladne vypláchnite vodou.
Celkové hodnotenie:
0%

Wella Professionals SP Volumize Infusion 6x5 ml

Zadajte prosím svoje meno
Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
Zľavové akcie
Darčeky k nákupu
Originálny tovar
So zárukou pôvodu
Vzorky zdarma
Ku každej objednávke
Poradňa online
Pre našich zákazníkov
Doprava zdarma
Pri nákupe nad 80 Eur
partners
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.